
Chevrolet Colorado ZR2, Rezervováno
1 799 900 Kč
Na AutoHledači najdete 10 aktuálních nabídek Chevrolet Colorado z české inzerce. Porovnejte cenu, nájezd, ročník, palivo a převodovku jednotlivých vozů.
K 3. 11. 2026 je v české inzerci 10 nabídek Chevrolet Colorado z 3 inzertních serverů. Mediánová cena je 1 699 950 Kč, nejlevnější nabídka stojí 638 000 Kč a průměrný nájezd je 39 115 km.
Tento souhrn zahrnuje všechny aktivní české nabídky. Pokud je k dispozici, samostatný cenový přehled níže vychází z nabídek s cenou za posledních 14 dní.

1 799 900 Kč

1 799 900 Kč

638 000 Kč

1 900 000 Kč

1 600 000 Kč

1 800 000 Kč

1 800 000 Kč

658 000 Kč

1 560 900 Kč

699 998 Kč
| Ročník | Počet nabídek | Medián ceny | Medián nájezdu |
|---|---|---|---|
| Chevrolet Colorado 2025 cena | 4 inzerátů | medián 1 700 000 Kč | 30 km |
Chevrolet Colorado bazar najdete na AutoHledači v 10 aktuálních inzerátech z 3 veřejných zdrojů. Ceny Chevrolet Colorado se pohybují od 638 000 Kč do 1 900 000 Kč, průměrná cena je 1 425 670 Kč.
Nejlevnější nabídka je Chevrolet Colorado, Z71 4x4 | 3.6 V6,EU,DPH,MIDNIG za 638 000 Kč v Brně. Porovnejte ceny veřejných nabídek na jednom místě.
Nejčastěji zastoupený ročník je 2025 (4 inzerátů) s průměrnou cenou 1 715 225 Kč. Při srovnání ročníků sledujte hlavně nájezd, servisní historii a rozdíl výbavy.
Rozdělení podle paliva: benzín (100 %). Průměrný nájezd Colorado je 39 115 km.
Převodovka: automatická 100 %.
AutoHledač eviduje 10 aktivních českých nabídek Chevrolet Colorado. Orientační střed trhu je 1 425 670 Kč ze všech aktivních nabídek; konkrétní cenu vždy porovnejte podle ročníku, nájezdu, výbavy a stavu vozu.
Na této stránce jsou sjednocené veřejné nabídky Chevrolet Colorado z české inzerce. Můžete porovnat cenu, nájezd, palivo, převodovku a přejít na konkrétní detail nabídky.
Před koupí ověřte VIN, servisní historii, stav tachometru, počet majitelů, shodu výbavy s inzerátem a aktuální technický stav. U podobných nabídek porovnejte hlavně nájezd a cenu vůči trhu.
V aktuálních datech je nejčastější palivo Benzín s podílem 100 %. Výběr paliva porovnejte podle ročního nájezdu, servisu a plánovaného využití auta.
Nejčastěji zastoupený ročník je 2025 s počtem 4 nabídek. U ročníků sledujte hlavně nájezd, servis a rozdíl výbavy.