Alfa Romeo Stelvio bazar: 354 aktuálních inzerátů

Na AutoHledači najdete 354 aktuálních nabídek Alfa Romeo Stelvio z české inzerce. Porovnejte cenu, nájezd, ročník, palivo a převodovku jednotlivých vozů.

K 5. 11. 2026 je v české inzerci 354 nabídek Alfa Romeo Stelvio z 7 inzertních serverů. Mediánová cena je 888 000 Kč, nejlevnější nabídka stojí 272 000 Kč a průměrný nájezd je 66 066 km.

Tento souhrn zahrnuje všechny aktivní české nabídky. Pokud je k dispozici, samostatný cenový přehled níže vychází z nabídek s cenou za posledních 14 dní.

Nejnovější inzeráty Alfa Romeo Stelvio

Zobrazit vše →
Otevřená data Ministerstva dopravy

Technické kontroly Alfa Romeo Stelvio

Přehled vychází z anonymizovaných českých kontrol STK a SME. Ukazuje skutečný vzorek kontrol, nájezd a oblasti, ve kterých se u Alfa Romeo Stelvio zapisovaly závady.

611různých vozů
Prohlídky ve vzorku
643
Se závadou B nebo C
3,4 %
Medián nájezdu
94 613 km
Typické stáří
5 let
Srovnání podle stáří

Vážné závady proti vozům stejného stáří

Referenční hodnota počítá všechny zveřejnitelné prohlídky ve stejné věkové skupině, ne pouze tento model.

StáříAlfa Romeo StelvioStejně staré vozyRozdílVzorek
0–3 roky2,7 %2,9 %−0,2 b.180 vozů
4–6 let2,9 %4,4 %−1,5 b.231 vozů
7–10 let4,7 %5,5 %−0,8 b.203 vozů

Podle nájezdu

Podíl prohlídek alespoň s jednou závadou B nebo C.

do 50 000 km
2,6 %146 vozů
50–100 tis. km
2,5 %189 vozů
100–150 tis. km
4,3 %154 vozů
150–200 tis. km
5,4 %87 vozů
nad 200 000 km
2,7 %35 vozů

Podle paliva

Stejná metrika rozdělená podle pohonu uvedeného v ISTP.

diesel
3,8 %26 vozů
benzín
0 %24 vozů

Vývoj v čase

Měsíční vzorky; krajní měsíce mohou být neúplné.

srpen 2025
2,6 %39 prohlídek
září 2025
11,6 %43 prohlídek
říjen 2025
0 %53 prohlídek
listopad 2025
2,3 %43 prohlídek
prosinec 2025
5,5 %55 prohlídek
leden 2026
2,5 %40 prohlídek
únor 2026
0 %27 prohlídek
březen 2026
5 %60 prohlídek
duben 2026
9,1 %44 prohlídek
květen 2026
2,2 %45 prohlídek
červen 2026
0 %45 prohlídek
červenec 2026
3,3 %30 prohlídek
srpen 2026
1,9 %52 prohlídek
září 2026
2,1 %48 prohlídek

Nejčastěji zapsané oblasti závad

Podíl říká, u kolika prohlídek se objevila alespoň jedna závada z dané oblasti. Jedna prohlídka může být ve více řádcích.

  1. 3Výhled a skla4 %vážné 0,2 % · medián stáří 3 let
  2. 4Světla a elektrická výbava1,9 %vážné 0,6 % · medián stáří 7 let
  3. 5Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení1,2 %vážné 0,6 % · medián stáří 6 let
  4. 8Emise a vliv na okolí1,1 %vážné 1,1 % · medián stáří 7 let
  5. 2Řízení0,8 %vážné 0 %
  6. 1Brzdová zařízení0,8 %vážné 0,6 % · medián stáří 5 let
Načítám statistiky trhu…