SsangYong Korando bazar: 398 aktuálních inzerátů

Na AutoHledači najdete 398 aktuálních nabídek SsangYong Korando z české inzerce. Porovnejte cenu, nájezd, ročník, palivo a převodovku jednotlivých vozů.

K 4. 11. 2026 je v české inzerci 398 nabídek SsangYong Korando z 9 inzertních serverů. Mediánová cena je 400 000 Kč, nejlevnější nabídka stojí 65 000 Kč a průměrný nájezd je 57 877 km.

Tento souhrn zahrnuje všechny aktivní české nabídky. Pokud je k dispozici, samostatný cenový přehled níže vychází z nabídek s cenou za posledních 14 dní.

Nejnovější inzeráty SsangYong Korando

Zobrazit vše →
Otevřená data Ministerstva dopravy

Technické kontroly SsangYong Korando

Přehled vychází z anonymizovaných českých kontrol STK a SME. Ukazuje skutečný vzorek kontrol, nájezd a oblasti, ve kterých se u SsangYong Korando zapisovaly závady.

2 409různých vozů
Prohlídky ve vzorku
2 612
Se závadou B nebo C
4,6 %
Medián nájezdu
45 815 km
Typické stáří
3 let
Srovnání podle stáří

Vážné závady proti vozům stejného stáří

Referenční hodnota počítá všechny zveřejnitelné prohlídky ve stejné věkové skupině, ne pouze tento model.

StáříSsangYong KorandoStejně staré vozyRozdílVzorek
0–3 roky3,7 %2,9 %+0,8 b.1 463 vozů
4–6 let5,3 %4,4 %+0,9 b.847 vozů
7–10 let10,2 %5,5 %+4,7 b.42 vozů
11–15 let9,6 %7,7 %+1,9 b.64 vozů
16 a více let5,3 %9,5 %−4,2 b.34 vozů

Podle nájezdu

Podíl prohlídek alespoň s jednou závadou B nebo C.

do 50 000 km
3,8 %1 357 vozů
50–100 tis. km
4,8 %821 vozů
100–150 tis. km
8,4 %145 vozů
150–200 tis. km
9,8 %54 vozů
nad 200 000 km
2,7 %36 vozů

Vývoj v čase

Měsíční vzorky; krajní měsíce mohou být neúplné.

srpen 2025
3,4 %174 prohlídek
září 2025
3,5 %141 prohlídek
říjen 2025
7,5 %187 prohlídek
listopad 2025
3,2 %95 prohlídek
prosinec 2025
11,3 %97 prohlídek
leden 2026
6,8 %279 prohlídek
únor 2026
4,5 %198 prohlídek
březen 2026
5 %179 prohlídek
duben 2026
3,4 %320 prohlídek
květen 2026
4,4 %227 prohlídek
červen 2026
3,1 %160 prohlídek
červenec 2026
2,7 %150 prohlídek
srpen 2026
3,6 %192 prohlídek
září 2026
2,1 %141 prohlídek
říjen 2026
4,7 %64 prohlídek

Nejčastěji zapsané oblasti závad

Podíl říká, u kolika prohlídek se objevila alespoň jedna závada z dané oblasti. Jedna prohlídka může být ve více řádcích.

  1. 4Světla a elektrická výbava3,7 %vážné 0,8 % · medián stáří 4 let
  2. 3Výhled a skla2,4 %vážné 0,2 % · medián stáří 5 let
  3. 5Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení2 %vážné 1,5 % · medián stáří 4 let
  4. 0Identifikace vozidla1,8 %vážné 1,8 % · medián stáří 3 let
  5. 1Brzdová zařízení1,8 %vážné 0,8 % · medián stáří 5 let
  6. 2Řízení1,4 %vážné 0 %
Načítám statistiky trhu…