Citroën C3 bazar: 1 110 aktuálních inzerátů

Na AutoHledači najdete 1 110 aktuálních nabídek Citroën C3 z české inzerce. Porovnejte cenu, nájezd, ročník, palivo a převodovku jednotlivých vozů.

K 4. 11. 2026 je v české inzerci 1 110 nabídek Citroën C3 z 10 inzertních serverů. Mediánová cena je 190 000 Kč, nejlevnější nabídka stojí 12 000 Kč a průměrný nájezd je 69 876 km.

Tento souhrn zahrnuje všechny aktivní české nabídky. Pokud je k dispozici, samostatný cenový přehled níže vychází z nabídek s cenou za posledních 14 dní.

Nejnovější inzeráty Citroën C3

Zobrazit vše →
Otevřená data Ministerstva dopravy

Technické kontroly Citroën C3

Přehled vychází z anonymizovaných českých kontrol STK a SME. Ukazuje skutečný vzorek kontrol, nájezd a oblasti, ve kterých se u Citroën C3 zapisovaly závady.

10 910různých vozů
Prohlídky ve vzorku
11 722
Se závadou B nebo C
7,8 %
Medián nájezdu
101 593 km
Typické stáří
14 let
Srovnání podle stáří

Vážné závady proti vozům stejného stáří

Referenční hodnota počítá všechny zveřejnitelné prohlídky ve stejné věkové skupině, ne pouze tento model.

StáříCitroën C3Stejně staré vozyRozdílVzorek
0–3 roky2,3 %2,9 %−0,6 b.1 173 vozů
4–6 let4,2 %4,4 %−0,2 b.1 252 vozů
7–10 let6 %5,5 %+0,5 b.1 983 vozů
11–15 let8,1 %7,7 %+0,4 b.2 185 vozů
16 a více let10,8 %9,5 %+1,3 b.4 338 vozů

Podle nájezdu

Podíl prohlídek alespoň s jednou závadou B nebo C.

do 50 000 km
2,8 %2 468 vozů
50–100 tis. km
6,6 %3 015 vozů
100–150 tis. km
9,8 %2 499 vozů
150–200 tis. km
11,3 %1 839 vozů
nad 200 000 km
11,2 %1 103 vozů

Podle paliva

Stejná metrika rozdělená podle pohonu uvedeného v ISTP.

benzín
8,4 %913 vozů
diesel
9,6 %103 vozů

Vývoj v čase

Měsíční vzorky; krajní měsíce mohou být neúplné.

červenec 2025
2,4 %82 prohlídek
srpen 2025
9,6 %774 prohlídek
září 2025
7,9 %821 prohlídek
říjen 2025
8,7 %1 028 prohlídek
listopad 2025
7,7 %758 prohlídek
prosinec 2025
7,4 %497 prohlídek
leden 2026
8 %639 prohlídek
únor 2026
8 %703 prohlídek
březen 2026
6,7 %894 prohlídek
duben 2026
7,2 %925 prohlídek
květen 2026
7,8 %912 prohlídek
červen 2026
9,1 %963 prohlídek
červenec 2026
7,6 %805 prohlídek
srpen 2026
7,8 %765 prohlídek
září 2026
6,6 %839 prohlídek
říjen 2026
6,3 %317 prohlídek

Nejčastěji zapsané oblasti závad

Podíl říká, u kolika prohlídek se objevila alespoň jedna závada z dané oblasti. Jedna prohlídka může být ve více řádcích.

  1. 4Světla a elektrická výbava28,6 %vážné 3,9 % · medián stáří 18 let
  2. 2Řízení12,3 %vážné 0,3 % · medián stáří 15 let
  3. 1Brzdová zařízení12 %vážné 2 % · medián stáří 19 let
  4. 3Výhled a skla10,7 %vážné 0,5 % · medián stáří 16 let
  5. 6Podvozek a jeho části9,5 %vážné 2 % · medián stáří 18 let
  6. 5Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení6,6 %vážné 2,8 % · medián stáří 18 let
Načítám statistiky trhu…