
Aixam e-City, Easy ACCESS, hatchback, elektro
344 800 Kč
Na AutoHledači najdete 12 aktuálních nabídek Aixam e-City z české inzerce. Porovnejte cenu, nájezd, ročník, palivo a převodovku jednotlivých vozů.
K 3. 11. 2026 je v české inzerci 12 nabídek Aixam e-City z 3 inzertních serverů. Mediánová cena je 387 400 Kč, nejlevnější nabídka stojí 180 000 Kč a průměrný nájezd je 2 251 km.
Tento souhrn zahrnuje všechny aktivní české nabídky. Pokud je k dispozici, samostatný cenový přehled níže vychází z nabídek s cenou za posledních 14 dní.

344 800 Kč

439 344 Kč

182 975 Kč

437 107 Kč

439 344 Kč

437 107 Kč

344 800 Kč

182 975 Kč

432 200 Kč

339 193 Kč

430 000 Kč

180 000 Kč
| Ročník | Počet nabídek | Medián ceny | Medián nájezdu |
|---|---|---|---|
| Aixam e-City 2026 cena | 9 inzerátů | medián 432 200 Kč | 1 km |
| Aixam e-City 2019 cena | 3 inzerátů | medián 182 975 Kč | 7 500 km |
Aixam e-City bazar najdete na AutoHledači v 12 aktuálních inzerátech z 3 veřejných zdrojů. Ceny Aixam e-City se pohybují od 180 000 Kč do 439 344 Kč, průměrná cena je 349 154 Kč.
Nejlevnější nabídka je Aixam e-City za 180 000 Kč v Kladně. Porovnejte ceny veřejných nabídek na jednom místě.
Nejčastěji zastoupený ročník je 2026 (9 inzerátů) s průměrnou cenou 404 877 Kč. Při srovnání ročníků sledujte hlavně nájezd, servisní historii a rozdíl výbavy.
Rozdělení podle paliva: elektro (100 %). Průměrný nájezd e-City je 2 251 km.
Převodovka: automatická 100 %.
AutoHledač eviduje 12 aktivních českých nabídek Aixam e-City. Orientační střed trhu je 349 154 Kč ze všech aktivních nabídek; konkrétní cenu vždy porovnejte podle ročníku, nájezdu, výbavy a stavu vozu.
Na této stránce jsou sjednocené veřejné nabídky Aixam e-City z české inzerce. Můžete porovnat cenu, nájezd, palivo, převodovku a přejít na konkrétní detail nabídky.
Před koupí ověřte VIN, servisní historii, stav tachometru, počet majitelů, shodu výbavy s inzerátem a aktuální technický stav. U podobných nabídek porovnejte hlavně nájezd a cenu vůči trhu.
V aktuálních datech je nejčastější palivo Elektro s podílem 100 %. Výběr paliva porovnejte podle ročního nájezdu, servisu a plánovaného využití auta.
Nejčastěji zastoupený ročník je 2026 s počtem 9 nabídek. U ročníků sledujte hlavně nájezd, servis a rozdíl výbavy.